Біатлон: Українка виграла спринтерську гонку Кубка IBU

Sport bigmir,  19 грудня 2014, 16:35
0
353
Ірина Варвінець виграла спринтерську гонку кубка IBU

Ірина Варвинець слідом за другим місцем в індивідуальній гонці перемогла в спринті.

Українська біатлоністка Ірина Варвинець виграла спринтерську гонку на етапі Кубка IBU з біатлону в австрійському Обертіллахе.

Не допустивши жодного промаху на двох вогневих рубежах, Іра показала час 21:39.2 на фініші. Це дозволило їй випередити на 4,6 секунди італійку Федерsку Санфіліппо і росіянку Анну Нікуліну.

Зазначимо, що це вже четверта українська медаль українських біатлоністів в Обертіллахе: та ж Ваврінець посіла друге місце в індивідуальній гонці.

Також в індивідуальній гонці, але вже перемогою відзначився Віталій Кільчицький, а позавчора в спринті Анастасія Меркушина стала другою.