Норвежець Свендсен блискуче виграв гонку переслідування в Поклюці

Sport bigmir,  20 грудня 2014, 16:29
0
105
Свендсен впевнено виграв гонку переслідування

Норвезький біатлоніст Еміль Егле Свендсен не залишив жодного шансу суперникам у гонці переслідування.

Показавши стовідсоткову влучність під час стрільби, Свендсен впевнено виграв персьют на етапі Кубка світу у словенській Поклюці.

Друге місце з двома промахами у росіянина Антона Шипуліна. Призову трійку замкнув француз Мартен Фуркад.

Хорошу гонку видав єдиний з українців Дмитро Підручний. Стартувавши 50-м, він зумів покращити свій показник на 14 позицій, фінішувавши на 36-му місці.

Нагадаємо, що в жіночому персьюті українка Валентина Семеренко завоювала бронзу.

1.  Еміль Свендсен (0+0+0+0) 30:43.3
2.  Антон Шипулін (0+1+1+0) +17.8
3.  Мартен Фуркад (0+0+1+0) +59.5
...
36.  Дмитро Підручний (0+0+2+0) +2:34.1

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Норвежець Свендсен блискуче виграв гонку переслідування в Поклюці