Біатлон: українець Тищенко потрапив в десятку

Sport bigmir,  10 січня 2015, 17:32
0
222
Мартен Фуркад виграв спринт в Оберхофі

Чоловічий спринт на етапі Кубка світу в Оберхофі виграв лідер загального заліку французький біатлоніст Мартен Фуркад.

Читай також: Біатлон: Перемога Виткової, крах фаворитів

Він допустив один промах і завершив дистанцію за 27 хвилин і 2 секунди. Другий результат також з одним промахом показав легендарний норвежець Уле-Айнар Бьорндален. На фініші Мартена і Уле-Айнара розділили всього 4,4 секунди А трійку замкнув росіянин Тимофій Лапшин, який також один раз промахнувся на вогневому рубежі.

Відзначимо, що лише трьом спортсменам з 99-и вдалося відстрілятися в цій гонці чисто. І одним з таких стрільців-відмінників є 21-річний українець Артем Тищенко, який зайняв дуже високе 10-е місце.

Інші наші біатлоністи своїми результатами не порадували. Олександр Жирний фінішував 66-му, Віталій Кільчицький - 72-му, а Володимир Семків - 79-м.

Нагадаємо, що відбувся чоловічий спринт на 2,5 години пізніше через погані погодні умови в Оберхофі.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Фуркад вирвав перемогу у Бьорндалена, а українець Тищенко потрапив в десятку