Біатлон: Промах завадив Семеренко поборотися за бронзу в Італії

Sport bigmir,  23 січня 2015, 17:17
0
205
Семеренко стала 14-ю у спринті на Кубку світу в Антхольці

У спринті на шостому етапі Кубку світу з біатлону лідер збірної України стала тільки 14-й.

У спринті у жінок на шостому етапі Кубка світу в Антхольці продовжилася дуель лідерів світового біатлону поточного сезону - Кайса Макаряйнен і Дар'ї Домрачової.

На відміну від німецьких етапів, на яких лідер Кубка світу з Фінляндії побагато втрачала щодо своєї основної суперниці, сьогодні Кайса і Даша виглядали абсолютно рівними суперницями.

Читай також: Біатлон: Спринт на етапі Кубка світу в Антхольці виграв німець

І долю перемоги вирішила точна стрільба Домрачевої і один промах у стійці у Макаряйнен. На фініші суперниць розділили 27 секунд, а це означає, що завтра в гонці переслідування дуель продовжиться.

Третє місце з точною стрільбою, але вже 50-секундним відставанням посіла німкеня Лаура Далмайєр, на 5 секунд випередила несподівано високо фінішувала Яну Герекову зі Словаччини, для якої четверте місце - найкращий результат у кар'єрі.

Українські дівчата сьогодні можуть похвалитися досить скромними успіхами. Лідер команди Валя Семеренко відмінно почала гонку і після стрільби лежачи виявилася другою. Але на стійці Валя допустила один промах і на фініші залишилася на 14 позиції.

Зате найкращим результатом в кар'єрі порадувала Ірина Варвинець: навіть два промахи не завадили їй показати 28-результат. Дещо більшого можна було очікувати від Юлії Джими, яка провела двотижневий збір в Антхольці, але з одним промахом наша олімпійська чемпіонка лише замкнула тридцятку найсильніших. Інші українські біатлоністки кубкові очки набрати не зуміли.

У Кубку світу статус-кво збережено: Кайса Макаряйнєн продовжує лідирувати, але відрив від Дар'ї Домрачової скоротився до 52 балів. На щастя, конкурентки Валі Семеренко в боротьбі за третю сходинку загального заліку сьогодні також не виблискували, тому лідер нашої команди зберігає за собою статус першої з переслідувачів топ-дуету.

Завтра в Антхольці відбудуться гонки переслідування у чоловіків і жінок.