Біатлон: Жіноча збірна залишилася без медалей у спринті на чемпіонаті Європи

Sport bigmir,  31 січня 2015, 12:55
0
174
Найкращою з українок у спринті стала Ірина Варвинець

Українські дівчата, які виступають основним складом, знову опинилися далеко від подіуму.

Несподівану перемогу у спринті чемпіонату Європи здобула француженка Колін Варсен, яка відсвяткувала три дні тому своє 22-річчя. Спортсменка, яка лише двічі до цього піднімалася на подіум у гонках Кубка IBU, сьогодні стала найкращою на континенті. Варсен виявилася однією з п'яти спортсменок, які продемонстрували абсолютну стрільбу.

Читай також: Біатлон: Негода не дозволила українкам завоювати медаль ЧЄ в індивідуальній гонці

Друге і третє місця зайняли спортсменки, які вже стали завсідниками високих позицій у Кубку світу. Срібло їде в Польщу разом з Веронікою Новаковською-Земняк, бронза – у росіянки Катерини Шумілової.

Збірна України, виступаючи фактично основним складом, за винятком Валі Семеренко, змушена задовольнитися двома місцями у десятці найкращих: Ірина Варвинець стала восьмою, Юлія Джима – десятою. Обидві дівчини допустили по одному промаху у стрільбі. Втім, й Іра, і Юля, програючи півхвилини чемпіонці, зберігають чудові шанси на боротьбу за медалі у завтрашній гонці переслідування.

У Наталії Бурдиги також одне коло штрафу і 20-й результат. Ольга Абрамова невдало пройшла стрільбу лежачи, і потім, завдяки високій швидкості і бездоганній стійці, зуміла дістатися лише до 26-тої позиції.