Домрачева виграла гонку переслідування, Джима і Семеренко увійшли в ТОП-10

Sport bigmir,  8 лютого 2015, 15:31
0
209
Дарина Домрачева фінішувала з білоруським прапором

Дарина Домрачева стала переможницею гонки переслідування на етапі Кубка світу в чеському Нове Мєсто.

Читай також: Бригинець стала 10-ю у гонці переслідування на етапі Кубка IBU в Словаччині

Першими на старт гонки, згідно з результатами спринту, вийшли німкені Лаура Дальмаєр і Франциска Хільдебранд, які, як і напередодні, почали за здравіє. Після першого рубежу дует лідерів зберігався незмінним, а після другого гонку одноосібно очолила Хільдебранд, яка випереджала всіх конкуренток на добрі півхвилини.

Мало хто міг уявити, що в підсумку німкеня виявиться на 50-й сходинці. Виною всьому жахлива стрілянина на двох останніх рубежах, де цілі досягли лише два постріли Франціски з десяти. Дальмайер провела значно більш рівну гонку, але за перемогу вже не боролася.

Після демаршу німецьких спортсменок на третьому рубежі вперед вирвалася Габріела Соукалова, яка привела в захват місцевих уболівальників, але в підсумку і вона не впоралася з нервами. Два промахи на завершальній стійці коштували їй не тільки перемоги, а й місця в трійці призерів. Осічкою чешки скористалася Дарина Домрачева, яка до самого фінішу була під пресингом Кайси Макарайнен, але вистояла. Дальмайер вчорашнє золото розміняла на бронзу, але була рада і цьому досягненню.

Що стосується українок, то після першого рубежу кращою з них залишалася Семеренко, яка йшла на п'ятій сходинці, проте три промахи на наступних стрільбах ледь не позбавили її шансів на Топ-10 і настільки важливі очки в боротьбі за Великий кришталевий глобус. У середині другого десятка трималися і Джима з Бурдигою, однак якщо Наталя на третьому рубежі промахнулася тричі і втратила кілька позицій, то Юлія разом з Валентиною відмінно пройшли завершальну частину гонки і зуміли піднятися в десятку.

Відзначимо також успіх Яни Бондар, яка стартувала 42-ю і фінішувала 25-ю, незважаючи на чотири штрафних кола. Цей результат став для 23-річної уродженки села Фурси найкращим у кар'єрі на етапах Кубка світу.