Українські борці завоювали п'ять медалей на престижному турнірі

0
145
Українські борці завоювали п ять медалей на престижному турнірі
Валерій Андрійцев (у жовтому праворуч) завоював бронзу

Відразу три українські борця греко-римського стилю стали переможцями Кубка Тахті.

Успішним виявився виступ українських борців на престижному міжнародному турнірі в Ірані Кубку Тахті.

Читай також: МОК рекомендує виключити боротьбу з олімпійських видів спорту

На престижному міжнародному турнірі з вільної та греко-римської боротьби Кубок Тахті, який проходить в Ірані і зібрав найсильніших борців світу, українські борці завоювали п'ять медалей.

Вже в перший день борець греко-римського стилю Денис Дем'янков, що виступає в категорії до 66 кг, завоював золоту медаль, Дмитро Тимченко в категорії до 98 кг став срібним призером, а вільник срібний призер Олімпійських ігор-2012 Валерій Андрійцев завоював бронзову медаль.

У другий день змагань скарбничка збірної України поповнилася ще двома нагородами: борці греко-римського стилю Дмитро Пішков в категорії до 75 кг і Жан Беленюк в категорії до 85 кг завоювали ще два золота.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українські борці завоювали п'ять медалей на престижному турнірі