Гандбол: Запорізький Мотор здобув важливу перемогу в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  16 лютого 2015, 08:42
0
173
Мотор випередив суперника в Данії

Українська команда в Данії зіграла, можливо, найкращу свою гру в нинішній Лізі чемпіонів.

Чемпіон України з гандболу запорізький Мотор продовжує боротьбу в гандбольній Лізі чемпіонів.

Після зимової перерви гандбольна Ліга чемпіонів повернулася на паркети Європи, щоб в останніх двох турах групового турніру визначити учасників плей-офф.

Читай також: Гандбол: Мотор повторно поступається чемпіону Франції в Лізі чемпіонів

Єдиному представнику України запорізькому Мотору, в якому під час перерви змінився тренер, потрібно було обов'язково вигравати на виїзді датський Ольборг з різницею в чотири і більше м'ячів, що підопічні Миколи Степанця виконали на "відмінно".

Якщо в першому таймі перевага української команди було не дуже переконливою і на перерву гравці пішли з рівним рахунком 16:16, але вже у другій половині гри наша команда повністю контролювала її хід і в підсумку впевнено виграла з рахунком 36:30.

Таким чином, перед останнім туром відразу у чотирьох команд, в числі яких і Мотор, виявилася рівна кількість очок. Ці чотири команди в заочній суперечці і розіграють дві путівки в 1/8 фіналу. Мотор в останньому турі 18 лютого в Києві зіграє проти лідера групи польського Віве Кельце, який виграв всі 9 матчів на груповій стадії і забезпечив собі перше місце в групі.