Українки завоювали бронзові нагороди чемпіонату світу з вільної боротьби

Sport bigmir,  11 вересня 2015, 08:35
0
142
Тетяна Кот стала бронзовим призером чемпіонату світу

Юлія Ткач і Тетяна Кот стали бронзовими призерами чемпіонату світу з вільної боротьби, який проходить у Лас-Вегасі.

Українські спортсменки Юлія Ткач і Тетяна Кот завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходить у США.

Читай також: Українські борці завоювали дві медалі чемпіонату світу

У вазі до 63 кг Юлія Ткач-Остапчук стала третьою, перемігши в "бронзовому фіналі" канадську борчиню Бракстон Рай Стон (6:5).

Також третє місце посіла і львів'янка Тетяна Кот, яка перемогла в поєдинку за бронзу представницю Білорусі Катерину Гончар-Янушкевич (5:0).

Нагадаємо, вчора українець Жан Беленюк завоював золоту медаль чемпіонату світу з греко-римської боротьби.