Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 19:20
0
92
Донбас розгромив Юність

У Дружківці відбувся перший матч шостого туру чемпіонату України, у якому донецький Донбас приймав харківську Юність.

Враховуючи, що донецькому клубу протистояв аутсайдер нинішнього розіграшу чемпіонату, Анатолій Степанищев зміг перевірити всіх молодих хокеїстів своєї команди, перемішавши звичні ігрові ланки і п'ятірки. У таких складах Донбас недовго підбирав ключі до воріт Олександра Томашука, Віктор Захаров відкрив рахунок уже в кінці п'ятої хвилини гри, а до кінця періоду господарі лідирували вже 6:0.

Початок другого періоду пройшов під знаком результативної меншості. Відразу три шайби поспіль донеччани провели у ворота суперника, маючи на одного гравця на майданчику менше.

У завершальній третині єдиною інтригою в матчі залишалося те, чи зможуть гості закинути шайбу престижу, або ж Євген Напненко оформить свій третій шатаут у чемпіонаті. У підсумку обидва воротарі показали надійну гру на останньому рубежі, особливо відзначимо цілу серію відчайдушних сейвів у виконанні голкіпера харків'ян.

Донбас – Юність – 13:0 (6:0, 5:0, 2:0)

1:0 Захаров (Бабинець, Буценко), 4:36, 2:0 Кочетков (Свищев), 8:04, 3:0 Бабинець (Буценко, Захаров), 8:41, 4:0 Кузьмик (Катрич), 13: 33 – більш., 5: 0 Бабинець (Толстушко, Ігнатенко), 18:04-більш., 6: 0 Ромащенко (Катрич, Чердак), 18: 57- більш., 7: 0 Чердак (Кузьмик), 22: 14-менш., 8:0 Захаров (Кочетков), 27: 46-менш., 9: 0 Таран (Буценко, Петрухно), 28: 44-мен, 10: 0 Скрипець (Тимченко, Кочетков), 30: 33-більш, 11: 0 Кочетков (Ромащенко), 39:51, 12: 0 Таран (Докшин, Куцевич) 50:56, 13: 0 Чердак (Ромащенко, Кузьмик), 56:05.

У неділю команди проведуть другий очний матч у турі, який розпочнеться о 17:00.

За матеріалами: ХК Донбасс