Приємна несподіванка: Український плавець виграв на Кубку світу

0
161
Романчук виграв етап Кубка світу

Михайло Романчук і Дарина Зевіна завоювали медалі Кубка світу з плавання.

Український молодий плавець Михайло Романчук завоював золото етапу Кубка світу з плавання в Досі.

На дистанції 1500 м вільним стилем українець фінішував першим з результатом 15: 07.06. Срібним призером став француз Дамьен Джолі (15: 07.97), на 3-му місці - британець Стівен Мильне (15: 12.13).

Крім Романчука медаль в катарській Досі завоювала українка Дарина Зевіна. Він стала третьою на своїй коронній дистанції - 200 м на спині. Киянка показала результат 2:11:05, програвши переможниці - австралійці Емілі Сібом 79 сотих. Другою стала угорка Катінка Хоссу.

Етап кубка світу в Досі став передостаннім в цьому році. Прикінцеві змагання з цієї серії почнуться вже 6 листопада в Дубаї.