Біатлон: Далмайер перемагає в персьюті, краща з українок - 22

Sport bigmir,  19 грудня 2015, 15:24
0
114
Лаура Дальмайер

У суботу, 19 грудня, відбулася гонка переслідування у жінок на етапі Кубка світу в словенській Паклюці.

Лаура Далмайер, фінішувавши напередодні в спринті другою, зуміла виграти гонку переслідування. Представниця Німеччини безпомилково відстріляла на всіх вогневих рубежах, і на 18 секунд зуміла випередити біатлоністку з Франції Марі Дорен Абер, що фінішувала другою. Замкнула п'єдестал представниця Фінляндії Кайса Макаряйнен.

Що ж стосується українських біатлоністок, то кращий результат показала Юлія Джима, яка фінішувала 22-ю з двома промахами. Бездоганна стрільба Ірини Варвинець, що стартувала на 33-й, дозволила їй завершити гонку на 24-му місці.