Біатлон: Норвезький тріумф на четвертому етапі Кубка світу

Sport bigmir,  8 січня 2016, 14:35
0
555
Переможець перегонів норвежець Йоханнес Тінгнес Бе

На четвертому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Тріумфом норвезьких біатлоністів завершилася спринтерська гонка на четвертому етапі Кубка світу, який проходить в німецькому Рупольдингу. Перше місце зайняв Йоханнес Тінгнес Бе, який, не допустивши промахів, показав результат 21: 57.5. Друге місце здобув Тар'єю Бе, який також при ідеальній стрільбі відстав від колеги по команді на 3 секунди. Третім став Еміль Свендсен з відставанням від лідера на 7.6 секунд.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який фінішував на десятому місці з відставанням від лідера на 52.7 секунд.

Варто відзначити, що четверо з п'яти наших спортсменів заробили очки.