Хокей: Донбас розгромно перемагає в поєдинку з Білим Барсом

0
71
Донбас здобув чергову перемогу в чемпіонаті

Донбас продовжує лідирувати у чемпіонаті України з хокею.

Перший період поєдинку Донбасу з Білим Барсом проходив при рівній боротьбі. Гості мали непогані можливості, проте на перерву команди пішли за мінімальної переваги Донбасу.

На другий період хокеїстів Білого Барса вже не вистачило. Донбас тричі відзначився і довів перевагу до розгромного. Ну а вже в третьому періоді Білий Барс і зовсім пропустив восьмій шайб у свої ворота.

Таким чином, Донбас здобув впевнену перемогу і повернув собі лідерство в чемпіонаті, яке на кілька годин захопив київський Дженералз.

Донбас - Білий Барс - 13: 1 (2: 1, 3: 0: 8: 0)

Голи: 1: 0 Журун (Докшін), 09: 02-бол, 2: 0 Буценко (Толстушко), 15: 15-ЕА, 2: 1 Генералів (Дикий, Рубан), 17:58, 3: 1 Горбань (Кочетков ), 30:44, 4: 1 Журун (Докшін, Горбань), 33:14, 5: 1 Горище (Журун), 39: 56-бол, 6: 1 Захаров (Кочетков, Варламов), 40:22, 7: 1 Никифоров (Буценко, Бабинець), 41:07, 8: 1 Кочетков (Захаров, Варламов), 47: 58-ЕА, 9: 1 Толстушко (Буценко, Никифоров), 49:51, 10: 1 Кузьмик (Таран), 51: 47-бол, 11: 1 Никифоров (Толстушко, Буценко), 54:22, 12: 1 Горище (Докшін, Горбань), 55: 20-ЕА, 13: 1 Никифоров (Бабинець), 57:51.