Беленюк приніс Україні золото чемпіонату Європи з боротьби

0
234
Жан Беленюк - чемпіон Європи

На континентальній першості з боротьби українці виграли найбільше медалей.

Представник боротьби греко-римським стилем українець Жан Беленюк став дворазовим чемпіоном Європи - в останній день змагань він виграв турнір у своїй категорії до 85 кг.

Чинний чемпіон світу Жан Беленюк вкотре підтвердив свій високий клас, здолавши Крістофера Йоханссона зі Швеції - 5:0, Дениса Кудлу з Німеччини - 6:1 і в півфіналі литовця Лаїмутіса Адомаїтіса - 2:1. У вирішальній сутичці не став перешкодою до другої золотої медалі континентальної першості грузин Роберт Кобліашвілі - 5:2.

Що стосується інших українських борців греко-римського стилю, то вони закінчили виступи після першого ж виходу на килим. Микола Савченко у вазі 71 кг і Дмитро Арабаджі у вазі 75 кг програли у кваліфікації, а Олексій Чекаленко у вазі 80 кг - в 1/8 фіналу.

Таким чином, українські борці греко-римського стилю завоювали три медалі - раніше були завойовані срібло і бронза.

У цілому на рахунку наших борців 14 медалей: одна золота, п'ять срібних і вісім бронзових і перше місце за загальною кількістю медалей на чемпіонаті Європи.