Українка Ромолданова стала чемпіонкою Європи з тхеквондо

Sport bigmir,  20 травня 2016, 09:09
0
180

Спортсменка здобула золоту медаль у ваговій категорії до 46 кг.

Українка Ірина Ромолданова стала чемпіонкою Європи з тхеквондо. Золоту медаль спортсменка завоювала в швейцарському Монтрі.

Спортсменка здобула золото у ваговій категорії до 46 кг. Ірина впевнено дійшла до фіналу, де перемогла іспанку Бланку Палмер Солер.

Зазначимо, що це друге золото на чемпіонатах Європи з тхеквондо в історії України - в 2006 році українськими тхеквондистами вперше було завойовано золото чемпіонату Європи. Чемпіонкою тоді стала киянка Ганна Сорока.

До слова, Ірина Ромолданова є віце-чемпіонкою світу, а в 2014 році була віце-чемпіонкою Європи. Також Ірина намагалася потрапити на Олімпійські ігри в категорії до 49 кг (в категорії до 46 кг, в якій виступає Ромолданова, не проводиться олімпійський турнір), але у вирішальній сутичці за ліцензію програла представниці Азербайджану.