iSport.ua,  11 серпня 2016, 03:10
0
151
Кармело Ентоні - коваль сьогоднішньої перемоги збірної США

У сьогоднішньому матчі проти Австралії збірна США вперше на іграх в Ріо зустріла серйозний опір.

Австралія – ​​США 88:98 (29:29, 25:20, 13:21, 21:28)

Австралія: Міллз (30), Богута (15), Андерсен (13 + 5 підбирань), Деллаведова (11 + 6 підбирань + 11 передач), Інглз (7), Бейрстоу (6 + 5 підборів), Бейнс (4), Брокхофф (2 + 4 підбирання + 4 передачі), Гулдінг (0), Ліщ (0), Мотум (0), Мартін (0)

США: Ентоні (31 + 8 підбирань), Ірвінг (19), Дюрант (14 + 5 підбирань), Грін (7), Лаурі (7), Казінс (6 + 8 підбирань), Томпсон (6), Джордж (5) , Джордан (3), Батлер (0), ДеРозан (0)

Сьогоднішній матч між збірними Австралії та США позначився багатьма подіями, що відбулися вперше. Команда з Зеленого континенту програла перший матч на турнірі, в свою чергу збірна США вперше поступилася чвертю і підсумковою половиною матчу. Лише в третьому матчі турніру Дрім Тім вперше зустрілася з серйозним опором опонентів. Також відзначимо першого гравця в складі США, який набрав в Ріо 30+ очок, ним став Кармело Ентоні. Одним словом, гра видалася багатою на події і, безумовно, варта була того, щоб подивитися її в прямому ефірі.

Лідери групи А підійшли до матчу в чудовому настрої. Австралійці здобули дві гучні перемоги, по черзі засмутивши фанів збірної Франції і Сербії. А ось США розім'ялися на аутсайдерах групи – Китаї та Венесуелі.

Незадовго до матчу один із ключових гравців Бумерів Ендрю Богута заявив, що на матч зі США треба виходити з правильним настроєм, щоб мати шанси на перемогу. Як виявилося, центровий аж ніяк не лукавив, коли говорив про перемогу. Судячи з побаченого, австралійці серйозно розраховували на підсумковий тріумф, і в якісь моменти матчу були до нього близькі.

Поєдинок стартував з двох дальніх влучань поспіль у виконанні Ентоні, надалі стане ясно, що трьохочкові у виконанні форварда Нью-Йорка стануть квінтесенцією всього протистояння. Втім, такий старт не збентежив австралійців, які відповіли фаворитам зустрічі тією ж монетою, підключивши дальню артилерію.

Вся перша чверть за великим рахунком і минула під знаком дуелі триочкових. Варто сказати, що на кінець 8-ї хвилини зустрічі американці позначилися всього одним 2-очковим попаданням. У цілому ж, як показав результат такого баскетболу, в цьому компоненті команди були приблизно рівні, що і позначилося на табло до кінця першої чверті – 29:29.

Другий ігровий відрізок запам'ятався ударним виступом парочки Міллз-Андерсен, яка накидала на двох у кільце команди Кшішевскі 18 очок. Відзначимо, що в ці хвилини в американців розладналася і гра в нападі, що дало змогу австралійцям піти на велику перерву в лідери. Це стало знаменною подією ще й тому, що до цього моменту США не програвали на турнірі жодної чверті.

Друга половина зустрічі розпочалася з потужного спурта зоряно-смугастих 9: 0. Тайм-аут, миттєво взятий Леманісом, був ефективним, і Бумери не відпустили далеко своїх суперників, але ставало зрозуміло, що утримувати американців в узді буде складніше з кожною хвилиною.

На заключну перерву в статусі лідерів пішла вже команда США. Останній ігровий відрізок матчу став чвертю імені Ентоні. Спершу команда Леманіса спробувала повернутися в гру, і після двоочкової атаки Інглза навіть вийшла вперед – 72:70, але це було останнім лідерством Бумерів в цьому матчі. Далі за справу взявся злий геній австралійців – Кармело Ентоні, який примудрився накидати за чверть 14 очок і гасив усі потуги суперників відігратися.

У підсумку –  трудова і заслужена перемога США. А австралійцям хочеться окремо подякувати за таку чудову гру.