Плавання. Американець Фелпс виграє 22 золото Олімпійських ігор

iSport.ua,  12 серпня 2016, 08:51
0
407
Майкл Фелпс

Американський плавець Майкл Фелпс став найкращим на дистанції 200 метрів комплексом.

31-річний Фелпс на фініші випередив японця Косуке Хагіно практично на дві секунди і здобув підсумкову перемогу з результатом 1:54.66.

На поточній Олімпіаді дана медаль стала для спортсмена вже четвертою. До цього Майкл здобув перемогу на дистанції 200 метрів батерфляєм і виграв дві естафети в складі збірної США.

Фелпс продовжує міняти історію і встановлювати досягнення, які буде побито дуже і дуже нескоро. Тепер він уже на 13 золотих медалей випереджає найтитулованіших спортсменів в історії Олімпійських ігор в особі Марка Спітца, Карла Льюїса, Ларису Латиніну і Пааво Нурмі - кожен з них має в своєму активі по 9 нагород вищої проби.

У Фелпса досі є шанси поборотися за ще одну медаль на нинішніх іграх, адже він буде брати участь у запливі на 100 метрів батерфляєм.