Українець Семаков завоював бронзу на етапі Кубка IBU в Обертілліяху

iSport.ua,  14 грудня 2017, 13:50
0
76
Володимир Семаков

Український біатлоніст відстав від переможця індивідуальної гонки на півтори хвилини.

Український біатлоніст Володимир Семаков показав третій результат в індивідуальній гонці на етапі Кубка IBU в австрійському Обертілліяху.

Українець подолав 20 км з "чистою" стрільбою за 49:12.5 хв, відставши від переможця Ветле Шостада Крістіансена з Норвегії на 1:33.5 хв. Другим прийшов бельгійський біатлоніст Міхаель Реш, програвши лідеру 1:07.1 хв.

Ще двоє молодих українців зуміли фінішувати в заліковій зоні. Тарас Лесюк і Віталій Труш ще тиждень тому приїхали в Обертілліях для підготовки до цього етапу Кубка IBU, і перша гонка вже дала плоди: Тарас з одним промахом 21-й, Віталій з двома хвилинами штрафу - 28-й.

Для Лесюка, який тільки в цьому році перейшов з групи юніорів, цей результат - особистий рекорд і перші в кар'єрі очки в Кубку IBU.