Норвегія виграла медальний залік зимової Олімпіади

Корреспондент.net,  25 лютого 2018, 11:18
0
1930
Норвежці здобули найбільше нагород - 39

В олімпійському Пхьончхані завершилися спортивні змагання. Головними тріумфаторами Ігор стали спортсмени з Норвегії, Німеччини та Канади.

Збірна Норвегії стала переможцем неофіційного медального заліку Ігор-2018 в Пхьончхані. На рахунку норвезьких спортсменів 14 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей.

Також норвежці завоювали найбільше нагород - 39.

Друге місце в медальному заліку посіла команда Німеччини (14, 10, 7), третє - збірна Канади (11, 8, 10).

Відзначимо, що команда олімпійських атлетів з Росії (ОАР) стала лише 13-ю. В її активі дві золоті медалі, шість срібних і дев'ять бронзових медалей.

Раніше двох олімпійців з Росії дискваліфікували за допінг. Команда ОАР позбулася срібної медалі в бобслеї і бронзи в керлінгу.