Реал у Києві виграв у фіналі Ліги чемпіонів

Корреспондент.net,  26 травня 2018, 23:50
0
1310
Головний герой фіналу

Мадридський Реал у 13-й раз у своїй історії й у третій раз поспіль переміг у Лізі чемпіонів.

Мадридський Реал у фіналі Ліги чемпіонів на НСК Олімпійський у Києві переміг Ліверпуль з рахунком 3:1.

У першому таймі в обох команд було мало небезпечних моментів. Зате були дві травми. Не змогли продовжити гру Салах - лідер і найкращий гравець Ліверпулю і Дані Карвахаль - основний правий захисник Реала.

У другому таймі спочатку забив Бензема після жахливої ​​помилки голкіпера Ліверпулю Каріуса. "Червоні" зрівняли рахунок зусиллями Мане. Але потім своє слово сказали Бейл й усе той же Каріус.

Спочатку Гарет забив фантастичний гол ударом через себе. А потім м'яч після дальнього удару Бейла у власні ворота закинув Каріус.

Реал виграє Лігу чемпіонів утретє поспіль й у 13-й раз у своїй історії. Обидва показники - абсолютні рекорди.

Онлайн-трансляція матчу пройшла на Корреспондент.net.

СПЕЦТЕМА: Фінал ЛЧ в Києві
ТЕГИ: Лига ЧемпионовЛиверпульРеал МадридфиналРеалРеал (Мадрид)