Українка завоювала золото чемпіонату світу зі спортивної боротьби

iSport.ua,  24 жовтня 2018, 20:26
0
254
Алла Черкасова

Це перша нагорода українських борців на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, який проходить у Будапешті.

Українка Алла Черкасова завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 68 кг на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, який проходить у Будапешті.

Черкасова напередодні в 1/8 фіналу впевнено перемогла Марію Мамашук з Білорусі (10:0), у чвертьфіналі взяла гору над представницею Болгарії Вікторією Івановою-Бобевою (4:0), а в півфіналі виграла у китаянки Фен Чжоу (12:8).

У вирішальній сутичці за "золото" Черкасова зустрілася з француженкою Кумбою Селен Фантою Ларрок. Француженка краще провела початок і перший період виграла 4:0, але Черкасовій удалася атака в середині другого періоду, в ході якої вона заробила 15 балів. За час, що залишився, Ларрок скоротила рахунок до 15:10, але цього було недостатньо - українка стала чемпіонкою світу.

Це перша медаль України на чемпіонаті світу з боротьби-2018. Що стосується Черкасової, то на чемпіонатах світу це її друга медаль - у 2010 році вона виграла бронзу.