Українець Теміров виграв бронзу чемпіонату світу з боротьби

iSport.ua,  26 жовтня 2018, 20:05
0
199
Ленур Теміров приніс Україні другу медаль на ЧС у Будапешті

Український борець греко-римського стилю Ленур Теміров (вагова категорія до 63 кг) завоював бронзову медаль чемпіонату світу з боротьби, який проходить у Будапешті.

Теміров почав турнір впевненими перемогами над Алдином Нугумановим з Казахстану (11:1), Миколою Івановим Вічевим з Болгарії (9:1) і Урматбеком Аматовим з Киргизстану (8:5), проте у півфіналі мінімально поступився бронзовому призеру Олімпіади-2016 і срібному призеру цього ЧС узбеку Ельмурату Тасмурадову (3:4).

У поєдинку за бронзу Теміров зустрівся з китайським борцем Ербату Туо і переміг його з рахунком 3:1, ставши бронзовим призером світової першості.

Це перша медаль Темірова на чемпіонатах світу і перша медаль України в греко-римській боротьбі на цьому ЧС. Але не остання - Жан Беленюк в категорії до 87 кг пробився до фіналу і гарантував собі мінімум срібло.