Фанати Динамо влаштували бійку на кубковому матчі

Корреспондент.net,  2 листопада 2018, 14:12
0
1179
Матч в Минаї не обійшовся без бійки

На гостьовому секторі стався конфлікт уболівальників столичного клубу з охоронцями стадіону.

Під час матчу 1/8 фіналу Кубка України між командами Минай і Динамо сталася бійка фанатів з охороною, повідомляє сайт Mukachevo.net.

Зазначається, що сутички в гостьовому секторі почалися вже в доданий арбітром час до другого тайму. Як виявилося, у вболівальників з Києва виник конфлікт з охоронцями.

На відео, які були опубліковні представниками фан-клубу Динамо, видно, як охоронці застосовують газові балончики, але фанати також поводяться агресивно. Конфлікт швидко закінчили співробітники поліції.

Видання зазначає, що прес-служби обох клубів не коментують подію.

УВАГА! НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!

Як відомо, Динамо перемогло друголіговий Минай з рахунком 3-1 і в чвертьфіналі Кубка зустрінеться з донецьким Шахтарем.