Кубок України з футболу: у фінал вперше вийшла команда нижчого дивізіону

Корреспондент.net,  17 квітня 2019, 18:30
0
827
Інгулець сенсаційно вийшов у фінал Кубка України

Інгулець з Петрового сенсаційно обіграв луганську Зорю. Інший фіналіст визначиться в парі Дніпро-1 - Шахтар.

Перший матч півфіналу Кубка України з футболу приніс сенсацію - команда з першої ліги Інгулець (Кіровоградська область) обіграла луганську Зорю з рахунком 2-1.

Таким чином, Інгулець став першим колективом в історії проведення турніру, який зіграє у фіналі, представляючи нижчий дивізіон.

Матч проходив в селищі Петрове з населення сім тисяч осіб.

Всі голи були забиті в першому таймі. За господарів поля забивали Євген Запорожець (15-я хвилина) і Артем Щедрий (38-а хвилина), а за гостей відзначився Євген Чеберко (45+1-а хвилина).

У другому таймі Інгулець зберіг свої ворота в недоторканності і сенсаційно вийшов у фінал Кубка України.

На шляху до півфіналу Інгулець пройшов Колос (Ковалівка) (1: 0), Мир (Горностаївка) (3: 0) і Маріуполь (3:1).

Зазначимо, що в іншому півфіналі зіграє ще один представник Першої ліги команда Дніпро-1. Дніпряни спробують пробитися у фінал, обігравши донецький Шахтар.