Україна вийшла у фінал ЧС з футболу U-20

Корреспондент.net,  11 червня 2019, 20:30
0
1250
Збірна України у фіналі молодіжного ЧС

Збірна України вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу серед молодіжних команд, що проходить у Польщі.

Збірна України переграла збірну Італії з рахунком 1:0 і вийшла у фінал молодіжного чемпіонату світу.

Чемпіонат приходить у сусідній Польщі, гра відбулася в Гдині.

Корреспондент.net провів онлайн-трансляцію поєдинку Італія - ​​Україна.

EPA

В українців гол забив Сергій Булеца. У другому таймі наша збірна залишилася в меншості після видалення Попова. На останніх хвилинах матчу італійцям вдалося забити гол у ворота українців, але арбітр відмінив взяття воріт після перегляду відеоповтору.

Фінальний матч відбудеться 15 червня. Суперниками українців буде переможець матчу між Південною Кореєю та Еквадором.