Харківські студенти посіли друге місце на Чемпіонаті Європи з футзалу

Корреспондент.net,  24 липня 2019, 12:41
0
236
Харків'яни взяли срібло на Чемпіонаті Європи з футзалу

У фіналі харків'янам протистояли чинні чемпіони Європи серед студентів - Університет Малаги.

Учора, 23 липня, футзальна команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна зіграла у фіналі чемпіонату Європи з футзалу серед студентів з університетом Малаги (Іспанія). У підсумку наша збірна стала віце-чемпіоном Європи серед університетів.

У фіналі "каразінцям", як віце-чемпіонам України, протистояли  чемпіони Європи серед студентів - Університет Малаги. У першому таймі іспанці двічі вразили ворота харків'ян, тому, всі надії українці покладали на наступну двадцятихвилинку.

На тридцять другій хвилині Владислав Моспан скоротив різницю в рахунку, повернувши інтригу в цій зустрічі. На останніх хвилинах іспанці ще двічі вразили ворота Української команди - 1:5. Тому підопічні тренера Віталія Чернишова завершують турнір як срібний призер.

Зазначимо, що це єдиний матч на турнірі, в якому Данило Абакшина не вирізнявся забитим м'ячем. Таким чином, Каразінський університет став віце-чемпіоном Європи серед студентів на додаток до звання віце-чемпіона України серед ЗВО.

Нагадаємо, в чвертьфіналі харків'яни обіграли Варшавський університет, в півфіналі - команду університету Міньо (Португалія).

Раніше в матчі за третє місце чемпіонату Європи з футзалу серед жінок збірна України поступилася Росії.