Корреспондент.net,  2 вересня 2019, 22:38
0
2433
Переможці жіночого щорічного чемпіонату Китаю з легкої атлетики

Асоціація легкої атлетики Китаю спростувала цю інформацію, але вболівальники все ще сумніваються.

Дві китайські легкоатлетки Ляо Меньсюе і Тонг Цзенхуань - переможниця і срібна медалістка в забігу на 400 метрів серед жінок на чемпіонаті Китаю - потрапили в центр уваги китайських соцмереж і ЗМІ через свою зовнішність і результати у змаганнях. Їх підозрюють у тому, що вони - чоловіки. Про це повідомляє South China Morning Post.

Події почали розвиватися через появу спортсменок на національному чемпіонаті з легкої атлетики на дистанції 400 метрів серед жінок у нинішньому фіналі в Дацині, провінція Хейлунцзян. Ляо Меньсюе і Тонг Цзенхуань зайняли перше і друге місця, показавши 53,25 секунди і 53,35 секунди відповідно, майже на дві секунди випередивши бігунку на третьому місці.

За місяць до того Меньсюе і Цзенхуань брали участь в естафеті 4×400 метрів і також лідирували з великим відривом. Уже тоді вболівальники і фанати висловлювали припущення про їхню статеву приналежність, і Асоціація легкої атлетики Китаю офіційно заявила, що Меньсюе і Цзехуань - дівчата.

Однак вболівальники не припиняють брати під сумнів їхню стать.

Раніше повідомлялося, що спортсменка в купальнику "викликала інтерес до біатлону". Біатлоністка показала підтягнуте тіло і викликала захват користувачів Мережі, які відзначили, що будуть дивитися новий сезон змагань.