Футболіст збірної Бельгії десять хвилин грав в чужій футболці

Корреспондент.net,  16 листопада 2019, 21:24
0
1152
Захисник Дедрік Бойата вийшов на поле на заміну в другому таймі

Захисник Дедрік Бойата вийшов на заміну в другому таймі, надівши помилково футболку партнера. Він змінив екіпіровку тільки через 20 хвилин.

У відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2020 року Росія-Бельгія гравець збірної гостей провів на полі близько десяти хвилин у чужій футболці, повідомляє RT.

Захисник Дедрік Бойата вийшов на поле на заміну в другому таймі, проте помилково одягнув футболку свого партнера Міші Батшуаї. Останній у цей час залишався на лавці запасних. Дедрік Бойата відіграв близько 10 хвилин у чужій футболці, після чого змінив екіпіровку, надівши футболку зі своїм прізвищем.

Матч проходив у Санкт-Петербурзі на стадіоні Газпром-Арена. Гості розгромили господарів з рахунком 4:1, гарантувавши собі перше місце в групі. Збірна Росії, у свою чергу, гарантувала собі друге місце в групі.

Нагадаємо, завтра відбудеться останній матч відбіркового туру для збірної України - команда Андрія Шевченка зіграє зі збірною Сербії. І хоча збірна України достроково гарантувала собі перше місце в групі, результат має значення з точки зору майбутнього жеребкування фінальної частини Євро-2020. У разі, якщо збірна України не програє, вона потрапить до числа сіяних команд і, таким чином, отримає більш слабких суперників. Корреспондент.net вестиме онлайн-трансляцію матчу Сербія-Україна.

У четвер збірна України провела товариський матч зі збірною Естонії в Запоріжжі, непереконливо вигравши 1:0.