Корреспондент.net,  22 листопада 2020, 05:48
0
475
Плавець Михайло Романчук

Українець Михайло Романчук встановив новий Європи на дистанції 800 м вільним стилем. Він побив рекорд, який тримався вісім років.

Український плавець Михайло Романчук став переможцем запливу на дистанції 800 метрів вільним стилем. Романчук представляв італійську команду Aqua Centurions на турнірі серії International Swimming League у Будапешті. Про це в неділю, 22 листопада, повідомляє 24Спорт.

Уточнюється, що цей заплив не враховувався в офіційних результатах турніру, а був виставковим і дебютним у рамках змагань. Українець встановив рекорд Європи, показавши час 7.25,73.

Романчук оновив досягнення француза Янніка Ангеля (7.29.17), яке трималося з 2012 року, а також встановив рекорд України і свій особистий рекорд.

Друге місце зайняв Хенрік Крістіансен з Норвегії - 7.25,78. До трійки також увійшов австрієць Фелікс Обек - 7.31,89.