Ліверпуль вирвав перемогу у Тоттенхема і очолив таблицю АПЛРеклама

Корреспондент.net,  17 грудня 2020, 07:00
Ліверпуль вирвав перемогу у Тоттенхема і очолив таблицю АПЛ
Фото надано рекламодавцем

Партнер проекту, Carlsberg, подає звіт про матч між Ліверпулем і Тоттенхемом.

Відбувся центральний поєдинок туру в чемпіонаті Англії.

В головній зустрічі середини тижня в англійській першості зійшлися колективи двох знакових тренерів - Юргена Клоппа та Жозе Моурінью.

Ліверпуль та Тоттенхем перед поєдинком мали одинакову кількість очок і поділяли першу сходинку турнірної таблиці.

Як і очікувалося, "шпори" з самого початку віддали ініціативу і м'яч в ноги гравцям "червоних", розраховуючи на власні контратаки.

І в середині першого тайму Ліверпуль відкрив рахунок. Це Мохаммед Салах отримав м'яч на лінії штрафної і пробив по воротах. М'яч після рикошету полетів не сильно в кут, а по чудовій дузі перелетів Льоріса, влетівши точно у ворота.

Але не встигли вболівальники діючих чемпіонів насолодитися голом, як Тоттенхем зрівняв. Прудконогий Сон втік в контратаку і шикарно обіграв Аліссон. Здавалося, південнокорейський футболіст потрапив в офсайд, але VAR зафіксував, що гол був.

У другому таймі нічого не змінилося і Ліверпуль продовжив непристойно багато часу володіти м'ячем і проводити свої атаки, але, здавалося, що зустріч так і завершиться нічийним рахунком.
Тим не менше,  Роберто Фірміно був проти і на останній хвилині основного часу виграв верхову боротьбу у Тобі Альдервейрельда, та пробив точно в кут воріт Льоріса.

2: 1 - Ліверпуль переміг і став новим лідером турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Ліверпуль - Тоттенхем 2: 1

Голи: Салах, 26, Фірміно, 90 - Сон, 33

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Р. Вільямс, Фабіньо, Робертсон - Джонс, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно, Мане.

Тоттенхем: Льоріс – Ор'є, Альдервейрельд, Дайер, Девіс - Сіссоко, Хойбьерг - Бергвейн (Регілон, 76), Ло Чельсо (Моура, 58), Сон Хин Мін (Аллі, 87) - Кейн.

Попередження: Ло Чельсо, Хойбьерг