Текст: ,  12 липня 2021, 01:21
0
1302
Збірна Італії перемогла Англію в фіналі Євро-2020 з рахунком 2:1

Італійські футболісти виграли золото Євро вперше з 1968 року. У фіналі вони перемогли збірну Англії.

На стадіоні "Уемблі" в Лондоні завершився фінальний матч чемпіонату Європи з футболу. У вирішальній грі турніру зустрічалися збірні Англії та Італії. Основний час поєдинку завершився з рахунком 1:1. Про це в понеділок, 12 липня, повідомляє видання Спорт-Експрес.

У складі збірної Англії гол забив Люк Шоу, який відзначився на третій хвилині зустрічі. У другому таймі Леонардо Бонуччі зрівняв рахунок і перевів гру в додатковий час.

Змінити рахунок за два тайми по 15 хвилин командам не вдалося, тому переможець визначався в серії пенальті, в яких точнішими виявилися підопічні Роберто Манчіні - 3:2.

Збірна Італії стала чемпіоном Європи вдруге. До цього вона домагалася подібного успіху в 1968 році. Ще двічі італійці були срібними призерами - в 2000 і 2012 роках. Англійці грали в фіналі Євро вперше.

Євро-2020 був перенесений на рік через пандемію коронавірусу. Матчі турніру пройшли з 11 червня до 11 липня в 11 містах Європи - Римі, Будапешті, Бухаресті, Глазго, Санкт-Петербурзі, Амстердамі, Мюнхені, Севільї, Копенгагені, Баку і Лондоні.

Нагадаємо, над Лондоном зафіксували нашестя мільйонів літаючих мурах - вони можуть заполонити стадіон Уемблі перед фіналом футбольного чемпіонату Євро-2020.