Чемпіонат України з гольфу виграла наймолодша учасниця

Текст: ,  19 липня 2021, 18:40
0
652
Молодь України все більше захоплюється гольфом

Першість вибороли молоді гольфісти. Софія Пилипенко стала наймолодшою чемпіонкою України за всю історію українського гольфу.

Минулими вихідними в Україні завершився чемпіонат з гольфу, повідомляє прес-служба федерації в понеділок, 19 липня.

Турнір Ukrainian Open Amateur Championship represented by OTP Bank & MasterCard відбувся в харківському ГК Суперіор.

Змагання є кваліфікаційними, а результати змагань подаються у Світовий гольф рейтингу серед любителів WAGR.

Так, у номінаціях Відкритої першості і національної першості (чистий рахунок - Gross) перше місце серед дівчат виборола Софія Пилипенко, серед чоловіків - Тимур Алалін.

Софія одночасно стала наймолодшою ​​чемпіонкою України за всю історію українського гольфу, завоювавши першість у 14 років.

У номінації Open Stableford (з урахуванням гандикапу) першість серед гольфісток - у Пилипенко Оксани, а серед чоловіків - у Галицького Михайла.

А в номінації Nearest to the pin перші - Олена Терещук (3 м 10 см) і Томас Мурдош (91 см), Longest Drive - Ельвіра Расттворцева (240 м) і Руслан Гаркавенко (245 м).

"З кожним роком молоді гольфісти показують все кращі результати. Сьогодні серед чемпіонів з'явилися нові імена. Вже другий рік поспіль ми робимо ставку на молодь, і це приносить чудові результати. Вітаю переможців і призерів чемпіонату і сподіваюся, що наша збірна, вже через кілька років досягне рівня Олімпійських ігор", - прокоментував підсумки турніру президент Всеукраїнської федерації гольфу Віталій Хомутинник.

Також повідомляється, що за підсумками змагань Марія Федорович отримала посвідчення Майстер спорту, Тимур Алалін - Кандидат у майстри спорту.

Відзначимо, на початку липня відбувся відкритий командний чемпіонат з гольфу.