0
1302
Лорел Хаббард невдало виступила у фіналі

Спочатку Лорел Хаббард не змогла взяти вагу 120 кг, а потім двічі невдало намагалася підняти штангу вагою 125 кг.

Перша в історії Олімпійських ігор спортсменка-трансгендер Лорел Хаббард невдало виступила на змаганнях у Токіо. Про це стало відомо в понеділок, 2 серпня.

Важкоатлетка з Нової Зеландії, яка виступає у вазі 87 кг, у фіналі провалила всі три спроби в ривку. Спочатку Хаббард не змогла взяти вагу 120 кг, а потім двічі невдало намагалася підняти штангу вагою 125 кг. У підсумку вона завершила виступ достроково.

Відомо, що Лорел Хаббард змінила стать у 35 років, а в 43 роки вона стала найстаршою важкоатлеткою на Олімпіаді в Токіо.

У 2017 році Хаббард вигравала срібну медаль на чемпіонаті світу, а на ЧС-2019 стала шостою. У 2020 році вона виграла золоту медаль на Кубку світу в Римі.

До зміни статі важкоатлетка змагалася під ім'ям Гевін Хаббард. Їй належать рекорди Нової Зеландії серед юніорів.

Нагадаємо, Олімпійський комітет Нової Зеландії вважає, що Хаббард повністю відповідає критеріям Міжнародної федерації важкої атлетики та рекомендацій МОК для трансгендерних людей.

ТЕГИ: ОлимпиадаСпортфотоОлимпийские игрытрансгендертяжелая атлетика