З'явилося відео нападу тренера Олімпії на арбітра

0
1321
З явилося відео нападу тренера Олімпії на арбітра
Напад на арбітра матчу Олімпія - Вовчанськ

Тренер Кулик був незадоволений суддівством і схопив арбітра за горло. Тренер кілька разів спробував вдарити суддю.

Головний тренер аматорського клубу Олімпія Олександр Кулик напав на арбітра після закінчення матчу другого попереднього етапу Кубка України Олімпія - Вовчанськ. Про це повідомляє Sportarena.

Олімпія програла в поєдинку з рахунком 0:1 і вибула з турніру. Головний тренер господарів поля Олександр Кулик напав на арбітра зустрічі Ростислава Дубину.

Вовчанськ переміг завдяки реалізованому пенальті на 77-й хвилині зустрічі. Олімпія відігралася через шість хвилин, але арбітр Дубина скасував гол господарів поля через офсайд, а потім видалив Кулика.

"Кулик був незадоволений суддівством і схопив арбітра за горло. Тренер кілька разів спробував вдарити суддю, після чого гравці Олімпії розняли бійку", - йдеться в повідомленні.

Олімпія виступає в групі 2 чемпіонату України серед аматорів. Вовчанськ займає 12-е місце в групі Б другої ліги.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі після закінчення матчу між ФК Перемога-2 (Дніпро) і ФК Лозуватка (Криворізький район) побили арбітра.