Текст: ,  25 вересня 2023, 09:01
0
1633
Беленюк здобув чергову нагороду на чемпіонаті світу

Олімпійський чемпіон Токіо переміг у втішному фіналі турніру представника Казахстану.

Жан Беленюк виступить на Олімпійських Іграх у Парижі. Це стало відомо після того, як Олімпійський чемпіон Токіо та народний депутат здобув бронзу на чемпіонаті світу-2023 з греко-римської боротьби у Белграді.

Зазначимо, в 1/8 фіналу Беленюк програв лідеру посіву Алі Дженгізу з Туреччини. Але оскільки останній вийшов до основного фіналу змагань, тому українець отримав шанс поборотися за бронзу турніру. У втішних сутичках Жан спочатку переміг Тоні Метсомекі з Фінляндії (5:1) та Жалгасбая Бердимуратова з Узбекистану (5:3).

У вирішальній сутичці за бронзу Беленюк здобув перемогу над Нурсултаном Турсиновим з Казахстану (7:2). Окрім нагороди турніру, українець також отримав ліцензію на Олімпіаду-2024 у ваговій категорії до 87 кг.

Нагадаємо, що на рахунку Беленюка вже є золото та срібло Олімпіади. Щодо чемпіонатів світу, то ця нагорода стала для українця 5-ю – на його рахунку 2 золота, срібло та 2 бронзи.

Нагадаємо, раніше у стрибках з жердиною було оновлено світовий рекорд.