НФЛ: Визначились учасники Супербоул-2024

Корреспондент.net,  29 січня 2024, 10:46
0
528
Канзас-Сіті знову зіграють на Супербоулі

В Національній Футбольній Лізі пройшли фінали конференцій і стало відомо, хто боротиметься за чемпіонство.

На Супербоулі-2024 уболівальники побачать повторення протистояння 2020 року між Канзасом і Сан-Франциско. Це стало відомо після того, як в Національній Футбольній Лізі пройшли фінали конференцій.

Чемпіонами Національної Футбольної Конференції вже четвертий раз за останні п'ять років стала команда Канзас Сіті Чіфс, яка змогла здолати перших сіяних - Балтімор Рейвенс. Після рівної першої чверті, в якій команди зробили по одному тачдауну, в другій Чіфс обіграли суперника 10:0. А після перерви глядачі побачили всього три набрані очки - Балтімор реалізував філдгол, але цього не вистачило, щоб наздогнати суперника.

НФЛ. Фінал. НФК

Білтімор - Канзас-Сіті 10:17

В поєдинку в рамках фіналу Американської Футбольної Конференції Сан-Франциско 49ерс провели двобій з Детройт Лайонс. "Леви" круто розпочали матч, двічі оформивши тачдауни в першій чверті, при цьому суперники не набрали жодного очка, навіть змазали філдгол.

Другу чверть Сан-Франціско почали з тачдауну, але ще до перерви пропустили 10 балів і на відпочинок пішли з рахунком 7:24. Але фантастична третя чверть повернула інтригу - влучний філдгол, а потім два тачдауни за дві хвилини і ось рахунок вже рівний - 24:24.

49ерс не збиралися зупинятися і продовжували набирати очки. В підсумку вони зробили ривок 27:0 і лише за хвилину до кінця дозволили супернику оформити тачдаун, але вже було пізно