Чепурний завоював золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнасти

0
1478
Назар Чепурний / Getty Images

Українському спортсмену не було рівних у фіналі змагань із опорного стрибка.

Українець Назар Чепурний взяв золото на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходить у столиці Азербайджану Баку.

Після третього місця у кваліфікації український спортсмен став найкращим у фіналі змагань із опорного стрибка.

Українець з результатом 14,900 обійшов лідера кваліфікації гонконгця Вай Хунг Шека (14,866) та британця Гаррі Хепворта (14,866), які вибороли срібло та бронзу відповідно.

Кубок світу зі спортивної гімнастики. Опорний стрибок

1.  Назар Чепурний (Україна) – 14,900

2.  Вай Хунг Шек (Гонгконг) – 14,866

3.  Гаррі Хепворт (Велика Британія) - 14,866

Раніше повідомлялося, що українець Ілля Ковтун завоював золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у Баку у змаганнях на паралельних брусах.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp