Романчук і Желтяков - чемпіони Європи з плавання

Корреспондент.net,  20 червня 2024, 09:41
0
842
Михайло Романчук

Українські спортсмени відмінно проявили себе на континентальній першості у сербському Белграді.

Збірна України здобула напередодні одразу дві золоті нагороди на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у сербському Белграді.

В плаванні на 200 метрів на спині серед чоловіків переміг Олександр Желтяков. 18-річний спортсмен завоював першу в кар'єрі золоту медаль на континентальній першості

Олександр показав результат в 1 хвилину та 55 секунд. Всього на три сотих секунди від українця відстав представник Греції Апостолос Сискос, а трійку лідерів замкнув швейцарець Роман Мінтюков.

ЧЄ-2024. Белград. 19 червня

1. Олександр Желтяков (Україна) - 1,55,39

2. Апостолос Сискос (Греція) - 1,55,42

3. Роман Мітюков (Швейцарія) - 1,55,75

В фінальному запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем сне було рівних нашому Михайлу Романчуку.

Українець з результатом 7 хвилин 42 секунди здобув золоту медаль, випередивши грека Дімітріоса Маркаса та представника Угорщини Залана Саркана.