Roland Garros: Кузнєцова перемогою завершила дводенний марафон

3 червня 2008, 15:43
0
9

Четверта ракетка світу Світлана Кузнєцова стала третьою представницею Росії у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

У вівторок, 3 червня, Кузнєцова дограла перерваний напередодні через настання темряви матч із білорускою Вікторією Азаренко, перемігши у двох сетах з рахунком 6:2, 6:3.

Матч почався в понеділок, 2 червня, пізно ввечері за московським часом і був зупинений за рахунку 6:2, 2:2. Під час продовження гри Кузнєцова зробила один брейк, і цієї переваги виявилося досить для підсумкової перемоги.

Суперницею Кузнеєцової у боротьбі за вихід в 1/4 фіналу стала естонка Кайа Канепі, яка у трьох сетах переграла чешку Петру Квітову з рахунком 6:3, 3:6, 6:1. Раніше Кузнєцова й Канепі між собою не зустрічалися. Нагадаємо, що російська тенісистка грала у фіналі Roland Garros в 2006 році, але поступилася бельгійці Жюстін Енен.

Після завершення матчів за участю Кузнецової та Канепі склад пар 1/4 фіналу на Відкритому чемпіонаті Франції визначений повністю.

У понеділок, путівки у чвертьфінал турніру завоювали дві російські спортсменки - Дінара Сафіна, яка залишила Roland Garros без першої ракетки світу Марії Шарапової, і Олена Дементьєва, суперницею якої також була співвітчизниця - Віра Звонарьова. Також в 1/4 іспанка Карла Суарес Наварро, сербки Олена Янкович і Ана Іванович, а також швейцарка Патті Шнідер.