Євро-2008: Краще за всіх на Чемпіонаті бігає збірна Росії

11 червня 2008, 08:15
0
5

У вівторок, 10 червня, у групі D на Євро-2008 пройшов перший тур. Фаворит квартету збірна Іспанії не залишила шансів перемогти команді Гуса Гіддінка. Наведемо найцікавіші факти цього матчу.

Іспанський форвард Давід Вілья створив перший гет-трик Євро-2008. Окрім успішних ударів, злива не перешкодила гравцеві Валенсії протягом матчу тричі розбігтися до 23 км/ч.

А загалом Вілья відмотав 9902 метри. Проте перевершив його каталонець Гаві, набігавши 12 кілометрів. До речі, після першого тайму за цим показником був попереду саме він.

Команда Гуса Гіддінка, хоча й зазнала найбільшої поразки на цьому чемпіонаті, виявилася краще за інших підготовленою фізично. Одразу семеро(!) гравців пробігли за матч 10 і більше кілометрів.

Більше всіх, як не дивно, показав себе ветеран і капітан збірної Сергій Семак. У нього 11 695 метрів. Серед стаєрів мав шанси опинитися й Ігор Семшов, який після першого тайму переганяв решту гравців у команді з показником 6294 метра, але його замінили на 57-й хвилині. Росія може пишатися також своїм спринтером, півзахисником Дмитром Торбинським. На останніх хвилинах матчу "паротяг" гравця московського Локомотива просвистів зі швидкістю 31,32 км/год, і це поки що найкращий результат швидкості на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, що матч Іспанія-Росія був зіграний учора і завершився з рахунком 4:1 на користь піренейців.