Євро-2008: Швейцарські вболівальники влаштували масові безладдя

12 червня 2008, 17:55
0
7

Швейцарській поліції довелося застосовувати гумові кулі для того, щоб заспокоїти вболівальників збірної країни, які влаштували масові безладдя після того, як їхня команда втратила всі шанси на вихід у чвертьфінал Євро-2008 після поразки від збірної Туреччини.

Після того, як збірна Швейцарії на останніх хвилинах програла туркам і втратила всі шанси на продовження виступів у плей- офф домашнього Євро-2008, уболівальники вихлюпнули своє обурення на поліцейських.

У хід пішли пляшки та камені. Служителі правопорядку змушені були заспокоювати фанатів за допомогою кийків.

У результаті 20 осіб були арештовані й обвинувачуються у псуванні майна та грабунку. Найбільша бійка відбулася біля базельського вокзалу - у ній взяло участь близько 40 осіб.

Двобій у Базелі, у якому господарі турніру швейцарці приймали турків, завершився перемогою підопічних Фатіха Теріма з рахунком 2:1. Вирішальний гол на останніх хвилинах матчу забив Туран.

За матеріалами: Вести, Чемпионат.Ру