Євро-2008: Шанс для чемпіонів

13 червня 2008, 09:52
0
5

У п'ятницю, 13 червня, на Євро-2008 пройдуть другі матчі в групі С. Спочатку на поле в Цюріху вийдуть команди Італії та Румунії, а потім у Берні зіграють збірні Франції та Нідерландів.

Після поразки, що її завдали італійцям у першому турі голландці, чинні Чемпіони світу зобов'язані обіграти збірну Румунії, щоб завчасно не "померти" у Групі смерті. Однак завдання італійці мають непросте, що довів стартовий матч команди Віктора Піцурке: румуни героїчно протистояли французам і не дозволили їм себе переграти.

У матчі з румунами капітаном італійців буде 33-річний Алессандро дель П’єро. Найкращий бомбардир Серії А минулого сезону починав зустріч із голландцями в запасі, і це, вочевидь, не остання зміна в стартовому складі.

Італійці не програвали румунам на футбольному полі з 1989 року, а остання їхня зустріч у рамках Чемпіонатів Європи відбулася на Євро- Воротар Жанлуїджі Буффон (Reuters)2000. У матчі 1/4 фіналу Сквадра Адзурра перемогла з рахунком 2:0 завдяки голам Франческо Тотті та Філіппо Індзаґі, які на Євро-2008 не поїхали, а зі складу румунів був видалений знаменитий Георге Хаджі, який грав 125-й і останній матч за національну збірну. Теперішній лідер команди Адріан Муту прекрасно знайомий із захисниками збірної Італії: у минулому сезоні форвард Фьорентіни зумів забити 17 голів у Серії А.

У другому матчі дня змагатимуться збірні Нідерландів і Франції. Якщо переможуть голландці, вони достроково забезпечать собі путівку у чвертьфінал, і зарадити тут може Арьєн Роббен.

Реактивний вінгер Реала відновився після травми в паху й готовий помучити вікову лінію оборони Триколірних. Але головна проблема французів – непереконлива гра в атаці, що видається дивовижним, адже в лінії нападу є такі чудові гравці як Каріма Бензема, Тьєррі Анрі й Ніколя Анелька, підтримувані креативним півзахисником Франком Рібері.

Славетна зустріч збірних Франції та Нідерландів у чвертьфіналі Євро-96. На поле стадіону в Ліверпулі після 120 хвилин на табло горіли нулі,Франція біжить (Reuters) а в серії післяматчевих пенальті все вирішив удар Кларенса Зеєдорфа, з яким упорався Бернар Лама. На цьому тлі не так уже й тішить вольова перемога голландців над французами з рахунком 3:2 у груповому матчі Євро-2000, який нічого не вирішував для обох збірних. Тим паче, що той домашній для Жовтогарячих чемпіонат виграли Триколірні.

Становище збірних після першого туру групового етапу у квартеті С:

1. Нідерланди (3 очки), 2. Франція (1), 3. Румунія (1), 4. Італія (0).

Матч Італія-Румунія розпочнеться о 19:00 за київським часом у Цюріху, двобій Голландія-Франція розпочнеться о 21:45 у Берні.

Прямі трансляції матчів – на каналах УТ-1, Спoрт 1 і НТВ+Спорт, радіотрансляція – на Радіо-Ера.

Прямі текстові трансляції матчів читайте на Новинар.com.ua.