Статистика: Хорвати перебігали німців

13 червня 2008, 10:52
0
5

Згідно зі статистикою матчу збірна Хорватії в зустрічі з командою Німеччини зуміла взяти гору завдяки неймовірній самовідданості гравців.

Усі побігли...

За кількістю гравців, які пробігли за матч 10 і більше км, хлопці Славена Біліча перевершили Бундестім. У слов'ян виявилося шестеро десятитисячників, а в їхніх суперників удвічі менше.

Крім того, лише 405 метрів не вистачило донецькому легіонерові Даріо Срна, щоб увійти до числа футбольних стаєрів. Якби не заміна на 79-й хвилині, СуперДаріо точно би пробіг свої 10 км.

Інсайдер Оліч

Не даремно нападник Хорватії Івіца Оліч виступає за німецький Гамбург. Звички захисників Німеччини йому добре відомі. А от ті не лише впустили його на 61-й хвилині, коли він забив другий гол у ворота Бундестіма, але й дозволили йому встановити рекорд швидкості не тільки матчу, але й усього Чемпіонату насьогодні.

Відтепер рекорд швидкості Євро-08 дорівнює 31.76 км/ч. Причому, досягнуто цього показника безпосередньо перед заміною форварда на 71-й хвилині. Найближче зміг наблизитися до Оліча капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак, котрий показав результат 30.88 км/ч. Крім того, Баллак повторив досягнення Валлона Бехрамі, ставши не тільки найшвидшим у своїй команді, але й пробігши найбільшу відстань.

Матч Хорватія-Німеччина завершився перемогою хорватів з рахунком 2:1. Голи забили Даріо Срна, Івіца Оліч і Лукас Подольскі. Ця перемога забезпечила збірній Хорватії місце у чвертьфіналі Євро-2008.

Прямі текстові трансляції матчів читайте на Новинар.net.