Євро-2008: Поляки зупинилися

17 червня 2008, 10:34
0
6

Десятий ігровий день Євро-2008 знаменував ще один матч групи B, у якому збірна Хорватії здобула третю перемогу на турнірі.

Динаміт Вукоєвіч

Підписаний напередодні Євро-2008 київським Динамо Огнен Вукоєвіч у матчі за збірну Хорватії показав надзвичайну працездатність. 12 081 метр – стільки здолав динамівець за гру. Це максимальний показник у звітному двобої й четвертий результат серед півзахисників на нинішньому Євро.

Найнасиченішими для Вукоєвіча виявилися наступні епізоди матчу: 30-45 хвилини – 2 171 метр, 46-60 хвилини – 2 141 метр, 75-90 хвилини – 2 063 метри. Його партнер по збірній, екс-київський динамівець Йєрко Леко, також показав у матчі пристойний кілометраж – 11 259 метрів.

Забарні поляки

В останньому своєму матчі на чемпіонаті Європи поляки неприємно здивували низькою швидкістю. Що й казати, якщо найкращим показником у команді стали 26,61 км/год Якуба Вавжиняка. Щоравда, і хорвати не дуже надривали живота, бігаючи полем.

Але хорватську повільність пояснює дострокове потрапляння в 1/4 фіналу, тоді як поляки, в принципі, повинні були рвати й метати, щоб реалізувати свої невеличкі шанси.

Дудка – чемпіон! Поки що

Польський захисник Даріуш Дудка після матчу з Хорватією, у якому він пробіг 11 157 метрів, став найкращим бігуном серед захисників. На його рахунку 33 кілометри.

Найближчі переслідувачі – німець Філіп Лам і ще один поляк Марцин Іван Класніч (Reuters)Василевскі – пробігли по 30 кілометрів. Але з цієї трійці тільки в Лама є реальна можливість поліпшити свій поточний результат.

Матч Польща-Хорватія завершився перемогою хорватів з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Класніч. Ця перемога стала третьою в активі команди Славена Біліча на Євро-2008, яка раніше забезпечила їй вихід у чвертьфінал з першого місця групи B.

Прямі текстові трансляції матчів читайте на Новинар.com.ua.