Євро-2008: Тоні промазав більше за всіх

18 червня 2008, 10:27
0
4

В одинадцятий день Євро-2008 зіграно матч групи С, у якому з'ясовували стосунки французька та італійська збірні.

Французи втомилися?

У вирішальному для себе матчі на Євро-2008 збірна Франції показала посередні результати. Найшвидшим гравцем команди став Франсуа Клерк з доволі скромною швидкістю 27,12 км/год.

Надія триколірних – Карім Бензема – важко пересував ноги по полю, сподобившись лише на 23,38 км/год. Так-сяк реабілітує футболіста набіганий кілометраж – 10 744 метри,  недосяжні для інших футболістів Франції в цьому матчі.

Загалом уся лінія атаки екс-чемпіонів світу рухалася з черепашачою швидкістю, вочевидь, зав’язнувши в італійському каттеначчо. А загальний кілометраж збірної Франції за весь матч склав лише 96 705 метрів. Імовірно, причиною дефіциту метрів стало видалення Абідаля на початку першого тайму.

Набіг італійців

А от команда Роберто Донадоні бігала значно швидше. Двадцятий номер Сквадри Адзурри Сімоне Перротта зробив ривок на 29,73 км/год. Трохи менше – 28,29 км/год – вибігав Джорджіо К’єлліні. Лука Тоні, так і не влучивши в ворота Грегорі Купе, показав своїм французьким колегам, як треба бігати: його результат 27,09 км/год.

До речі, за кількістю ударів повз ворота Тоні – лідер чемпіонату Щасливий і голий Кассано (Reuters)Європи. На його рахунку 9 пострілів у молоко.

Найактивнішим у звітній грі став автор другого гола Даніеле де Россі, який пробіг 11 593 метри.

Матч Франція-Італія завершився перемогою чемпіонів світу з рахунком 2:0. В італійській команді показали себе  Пірло й Де Россі. Ця перемога вивела команду Роберто Донадоні у чвертьфінал Євро-2008, залишивши збірну Франції за бортом турніру.

Прямі текстові трансляції матчів читайте на Новинар.com.ua.