Євро-2008: Найкращий бомбардир не зіграє у фіналі

27 червня 2008, 02:16
0
3

Найкращий бомбардир Чемпіонату Європи з футболу іспанець Давид Вілья не зможе взяти участі у фінальному матчі проти Німеччини.

Травма м'яза стегна, яку він отримав в півфіналі з російською командою, виявилася серйозною. Форвард пошкодив стегно в першому таймі і був замінений на 35-ій хвилині.

Про травму Вільї відразу після матчу Росія - Іспанія повідомив головний тренер іспанської команди Луіс Арагонес. Наставник не сказав, коли нападаючий зможе повернутися в буд, але підкреслив, що у фіналі Євро-2008 він точно не зіграє.

На чемпіонаті Європи Давид Вілья забив чотири голи. У матчі першого туру групи D проти Росії (4:1) він оформив хет-трик, а в грі другого туру з Швецією (2:1) забив переможний м'яч в самій кінцівці зустрічі.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь збірної  Іспанії.