Наші фехтувальники на ЧС-2008 і далі без значних здобутків

10 липня 2008, 14:19
0
3

На чемпіонаті Європи з фехтування в Києві наші спортсмени в командних змаганнях от уже який день поспіль залишаються ні з чим.

Рідні трибуни не допомогли сьогодні нашим командам рапіристів-чоловіків і шпажисток-жінок.

Яна Шемякіна, Єва Виборнова, Олена Кривицька й Анфіса Почкалова могли сьогодні поборотися за медалі, але після перемоги над командою Швеції (45:39) наші спортсменки програли команді Італії 42:45.

Поразка від італійок зломила бойовий дух українок, і в турнірній боротьбі за 5-8 місця наша команда програла Росії (39:45), а потім і Франції (35:42).У змаганнях команд рапіристів наша збірна програла в першому колі команді Угорщини 41:45. У двобої за 11 місце наші фехтувальники перемогли команду Данії 45:21.

Завтра, в останній день чемпіонату Європи будуть розіграні медалі в командних змаганнях серед шаблисток і шпажистів. У збірній України насьогодні в активі лише одна бронзова медаль.