Фото: АР
Китаянка сильніша за всіх
Китайські бадмінтоністки Цзінь Ду і Ян Юй виграли золото Олімпіади-2008 у жіночому парному розряді.
У фіналі вони перемогли представниць Південної Кореї Ле Хе Чон і Лі Ген Вон. Бронзові медалі завоював ще один китайський дует Ілі Вей/Явень Чжан, що обіграв у матчі за третє місце японок Міюки Маєду і Сатоко Суетсуну.
Рахунок фінальної зустрічі - 21:15, 21:13 на користь китаянок. Для збірної Китаю це золото стало вже 26-м на Олімпіаді-2008, і він зміцнив лідерство в неофіційному командному заліку.
16 серпня на олімпійському турнірі бадмінтоністів будуть розіграні два комплекти винагород. Чоловіки визначать сильних в одиночному і парному розрядах.