Рівалдо забиває в Узбекистані

12 вересня 2008, 16:17
0
4

Колишній футболіст збірної Бразилії Рівалдо забив два голи у своєму першому офіційному матчі за узбецький клуб Бунедкор.

11 вересня чемпіон світу 2002 року відрізнився у перенесеній грі чемпіонату Узбекистану з Машалом і допоміг своїй команді отримати виїзну перемогу з рахунком 2:0.

Рівалдо відіграв усі 90 хвилин, повідомляє офіційний сайт Бунедкора.

Бразилець відкрив рахунок на 11-ій хвилині, точно пробивши у верхній кут воріт Машала, а за хвилину до кінця зустрічі встановив остаточний результат, перекинувши м'яч через голкіпера ударом із лінії штрафної.

Після цієї перемоги клуб із Ташкента набрав 54 очки у 20 матчах і зміцнив лідерство у турнірній таблиці. 17 вересня Бунедкор має зіграти перший матч 1/4 фіналу азіатської Ліги чемпіонів проти іранського клубу Сайпа.

Нагадаємо, що бразильський півзахисник Рівалдо розірвав договір з грецьким клубом АЄК і уклав однорічну угоду з чемпіоном Узбекистану - клубом Бунедкор, відомим як Курувчі.